Jak skorygować opadnięte kąciki oczu?

W jaki sposób mogę skorygować tzw. "scleral show" i opadnięte kąciki oczu? Mam 19 lat i męczę się z tym problemem praktycznie całe życie. Czytałam o tym wiele na zagranicznych forach, jednak nie mogę znaleźć nic tutaj na miesjcu. Ponoć może być to wywołane złą budową kości policzkowych, dlatego interesuje mnie również usunięcie źródła problemu. Chciałabym się również dowiedzieć o wysokości ewentualnych kosztów leczenia. Jestem w stanie wysłać zdjęcia problemu prywatnie na e-mail.

Proszę Pani podstawą takiego problemu jest osobista konsultacja. Najlepiej u chirurga plastyka.
Chętnie obejrzę zdjęcia, może będę w stanie coś podpowiedzieć
Mój adres : kmudel@op.pl
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel