Jak skutecznie leczyć problemy z drogami oddechowy?

Witam, od ponad trzech miesięcy mam katar taki, że jak nos mi się zatyka to nie mogę oddychać. Na początku pomagał mi sudafed tabletki. Delikatnie odblokowały nos i zaraz wpuszczałam krople. Taka buteleczka wystarczała mi na max trzy dni. Zaczęło się to przed zapaleniem gardła i powiększonych węzłów chłonnych. Byłam na antybiotyku, (2 opakowania) katar nie mijał. Jest coraz silniejszy a eksperymenty z lekami mojej pani doktor nie skutkowały. Od laryngologa też miałam antybiotyk razy dwa jakieś krople nie ukrywam że bardzo drogie, które mówiła że ludzie chwalą a dla mnie były do niczego. Boję się najgorszego bo z tego co wiem to rak gardła ma takie same objawy co zapalenie górnych dróg oddechowych. Jestem alergiczką ale to nie jest katar alergiczny. Nie wiem już co mam robić. Mam dość

Nie wolno eksperymentować na ludziach. Nawet eksperymenty medyczne na zwierzętach wymagają zgody wielu organizacji światowych po naukowym uzasadnieniu konieczności ich stosowania z zapewnieniem humanitarnego traktowania zwierząt doświadczalnych. Każdy lek podany człowiekowi powinien mieć uzasadnienie jego podania po wcześniej wykonanych badaniach diagnostycznych. Jeżeli leczymy alergię to należy ją udowodnić za pomocą testów alergicznych z krwi. Jeżeli leczymy antybiotykami to należy potwierdzić wcześniej zakażenie bakteryjne posiewami oraz ustalić antybiotykowrażliwość tych bakterii, itd...Ja też mam dość tych odpowiedzi. Medycyna jest prosta tylko trzeba chcieć.