Jak skutecznie spalić tłuszcz?

Witam, schudłam ok. 10kg z wagi 72 na 63 niestety waga leci a cm praktycznie nie, są takie same. Na początku stosowalam diete 1000kcal teraz z niej wychodze dodając co tydzień po 100 aktualnie mam 1200, chciałam się zapytać czy schudłam z wody skoro tkanka tłuszczowa jaka była taka jest dalej? Co mogę zrobić żeby to wlasnie tłuszczyk spalac? Dodam że przyjmuje ok. 100g białka

Zatem, aby spalić tkankę tłuszczową, należy odpowiednio zbilansować jadłospis zarówno kalorycznie jak i odżywczo.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie.