Jak skutecznie wyleczyć moje zmiany na twarzy?

Mam rany na twarzy z których wychodzą, wyciskam wągry podobne do ziaren maku. Cała twarz bardzo mnie boli, piecze i swędzi. Zaczęłam dostawać króst na powiekach, brwiach, szyi, uszach, we włosach, na plecach. Twarz mam opuchniętą w strupach i krostach z których wydobywa się ciecz i wągry (czarne kulki różnej wielkości). Basia

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, z uwagi na świąd i obrzęk konieczna jest wizyta u dermatologa, który oceni stan Pani skóry, postawi diagnozę i ustali leczenie lub skieruje do alergologa. Pozdrawiam