Jak sobie pomóc przy chorowaniu na nerwicę?

Mam przypuszczenia i wszystkie objawy nerwicy,jednak moja mama bagatelizuje,kiedy jej o tym mówię,co robic ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W pierwszej kolejności warto byłoby, aby jakiś specjalista potwierdził tę diagnozę. Jeśli jesteś niepełnoletni/a, to możesz porozmawiać z psychologiem szkolnym ( wtedy nie jest wymagana zgoda rodzica). Jeśli on potwierdzi Twoje objawy, mama już nie będzie mogła bagatelizować Twojego problemu.
Pozdrawiam