Jak sobie pomóc przy nagłych bólach pleców?

Przedwczoaraj wieczorem mialam dziwny atak nagly ból pleców wzdluż tułowia po bokach jak układaja sie płuca, bol byl gniotacy taki dziwny jakby palący,napewno nie klujacy,minęło po dłuższym leżeniu, a wczoraj wieczorem chwycił mnie nagły ból barku lewego,mocny ale nie kłujący aż nie mogłam oddychać,boli bardziej przy wdechu czy nawet jak mi sie odbije,trzyma mnie juz 1 dzien i nie mija,moze troche mniej ale boli nadal najbardziej na leżąco. Co to moze być?może to stres a może coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.