Jak sobie pomóc z problemami psychicznymi?

Witam mam 18 lat. Mam problem. nie potrafię zmienić siebie. nie wiem od czego zacząć. nie mam nadzieję na nic. nie chce mi się żyć. mam problemy psychiczne. biore leki na depresję. boje sie ze zrobię komuś krzywdę. no swojej partnerce mam ochotę ja ranic boje sie ze dojdzie do tragedii koham ja bardzo...

W tej sytuacji należy koniecznie rozpocząć psychoterapię. Psycholog pomoże Panu zrozumieć osobowościowe przyczyny zaburzeń funkcjonowania, a także pracować nad sobą i wprowadzać w życie zmiany, które zaowocują poprawą samopoczucia, relacji interpersonalnych i wzrostem satysfakcji z życia. Warto działać!

Witam Panią
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Terapeuta pomoże Pani zrozumieć psychiczne
konflikty powstałe na przestrzeni życia
i odzyskać równowagę wewnętrzną.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl