Jak sobie poradzić z efektami po odstawieniu metadonu?

bylem na programie metadonowym pilem 40ml metadonu dzienie tylko ze mnie wyrzucili na tej dawce nie zerujac mnie jak poradzic sobie z efektami odstawienymi prosze o pomoc bo naprawde zle sie czuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W zależności od występujących objawów należy wdrożyć odpowiednie postępowanie mające na celu ograniczenie dolegliwości. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.