Jak sobie poradzić z objawami wytwórczymi schizofrenii?

Jak sobie radzić z objawami wytwórczymi schizofrenii poza braniem leków?

Witam,
istnieją dość skuteczne sposoby, czy poza lekami miała Pani ofertę skorzystania z pomocy psychologa? Psychoterapia oraz rożne treningi skutecznie w tym pomagają. Trochę tu za mało miejsca, żeby o tym w szczegółach pisać, ale proszę napisać maila: swisniewska72@gmail.com, chętnie więcej napiszę o tych sposobach, może uda się także znaleźć jakieś miejsce w Pani miejscu zamieszkania, w którym mogłaby Pani korzystać z takiej pomocy. Pozdrawiam.

Witam Panią
Z objawami wytwórczymi można głównie radzić sobie głównie biorąc leki, nie ma innej metody niż farmakoterapia. Można łączyć farmakoterapię z psychoterapią indywidualną lub z pobytem na oddziale dziennym psychiatrycznym
Anna Suligowska