Sposób na poradzenie sobie z agresywnie zachowującym się 17-latkiem z Zespołem Aspergera

Moj syn cierpi na Zespół Aspergera ma 17 lat uczęszcza do liceum plastycznego. Jego zachowania ostatnio są niepokojące. Każdemu przypina tzw łatkę, popada w konflikty, a ostatnio staje się nie panować nad emocjami. Uczęszcza na terapię do psychologa, jest po biofidbeku, mamy problemy w szkole gdyż pojawiła się agresja szkoła podlega pod MKiDZN Syn obecnie bierze Tegretol Anafranil25mg i ostatnio Chloroprotixen. Nie wiem co jeszcze mam zrobic prosze o pomoc . zrozpaczona matka

Zachęcam do skorzystania także z pomocy psychologa- wsparcie oraz psychoedukacja w zakresie stawiania granic, asertywności, radzenia sobie z emocjami, jasnej komunikacji i werbalizowania potrzeb i oczekiwań może znacząco wpłynąć na relację z synem.

Witam serdecznie,
chętnie bym Pani pomogła, ale potrzebowałabym do tego więcej informacji, gdyby nadal Pani potrzebowała pomocy proszę o bezpośredni kontakt na maila swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.