Czy istnieją grupy wsparcia dla rodzin osób z zespołem Aspergera?

Czy jest w Polsce grupa pomocy dla rodzin Aspergers, zon? Po 20 latach samotnego malzenstwa odkrylam przyczyne konfliktu nie do rozwiazania. Jestem kompletnie wyczerpana nerwowo walka o ten zwiazek obaczajac sie wina. Staralam sie lepiej KOMUNIKOWAC i okreslac konkretnie oczekiwania ale TO POGORSZYLO sytulacje drastycznie. ON NIE PROCESUJE EMOCJI i czuje sie atakowany. Mieszkam w USA od 30 lat i mysle o powrocie aby byc blizej rodziny.

Witam, rozumiem że trudno Pani jest funkcjonować w związku w którym nie czuje Pani bliskości, partner jak Pani napisała nie rozumie emocji. Jest Pani wyczerpana walką o związek. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, psychoterapii i zastanowić się jak poradzić sobie w tej sytuacji, jakie cele chce Pani osiągnąć, jakiego wsparcia Pani oczekuje. Przesyłam link do strony który może Panią zainteresuje: http://asperger.org.pl/polskie-towarzystwo-zespolu-aspergera . Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Panią
Rozumiem, że po 20 latach emocjonalnego zaniedbania,
„samotnego małżeństwa” jest Pani skrajnie wyczerpana
i odczuwa Pani wiele innych przykrych uczuć i emocji
nad którymi trudno zapanować.
Koniecznie proszę zadbać o siebie.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i do podjęcia psychoterapii, w wyniku której odzyska Pani
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Pracuję z dziećmi i z młodzieżą z autyzmem i z Zespołem Aspergera
oraz z ich rodzinami, więc wiem, z jakimi problemami zmagała się
Pani przez te wszystkie lata swojego małżeństwa.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl