Gdzie znajdę grupę wsparcia dla partnerów osób z zespołem Aspergera?

Prosze o pomoc w poszukiwaniu polskiej grupy internetowej/ Support Group dla partnerow/ zon ktore weszly w zwiazek z Aspergers. Wzajemne wsparcie i wymiany informacji sa konieczne aby zdecydowac o przyszlosci zwiazku i przetrwania STRESU I FRUSTRACJI. Mieszkam w USA i NIE chodzi mi o wizyte u psychologa. Poniewaz wielu Aspergers nauczylo sie imitowac prawidlowe zachowania nie oznacza to ze posiadaja zwiazek emocjonalny z rodzina. Szok dla partnerow zaskoczenych odkryciem.

Witam serdecznie. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest założenie własnej grupy wsparcia np za pomocą platformy Facebook. Można ją rozleklamować w już istniejących grupach dotyczących zdrowia psychicznego. Często choroby psychiczne chodzą parami, w tym sensie, że partner osoby z zespołem Aspergera , ma depresję lub zaburzenia lękowe. Internet to potęga dzięki temu, że dociera do tak wielu osób jest szansa by zebrać poszukiwaną pulę osób i założyć grupę. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Witam.
Proszę spróbować przez Stowarzyszenia zajmujących się Zepsołem Aspergera w miejscu Pani zamieszkania. Powinni mieć informacje i pokierować Panią dalej.
Pozdrawiam