Jak sobie poradzić z tym złym samopoczuciem?

Nie chce mi się żyć... mam dość.. Mam 23 lata A mój Narzeczony ma 34 lata. Jesteśmy razem ponad 6 lat .. Ja bardzo kocham jego. On chyba mnie też. Ale tu chodzi o to, że to nie jest jak kiedyś. Cały czas się obraża, nie rozmawia już ze mną jak kiedyś. Brakuje mi jego troski, takiego poczucia bezpieczeństwa.. Jesteśmy jak stare małżeństwo. Sprawy o praca dom. Moja Mama mieszka od nas 1km. Ma 4 malych dzieci (4,8,9.5 i 11 lat) jest sama z nimi.. bardzo często u nas jest. I najczęściej w moim związku To jest problem. Ciągle jest u nas, siedzi. Ja pilnuje bardzo często rodzeństwo. Zabieram brata jak jadę na zakupy z Narzeczonym do większego miasta.. Ja już nie wiem co robić... dość mam życia.. ostatnio przez to byłam 2 razy w szpitalu bo strasznie mnie kuje w klatce piersiowej i mam duszności i straszne drgawki.. byłam u lekarza rodzinnego ale przepisał mi lek hydroxyzunium. Parę dni temu miałam to samo i chyba za późno wzięłam tabletke. Mam wtedy drgawki, nagle rozwolnienie, gorąco przez całe ciało mnie przechodzi i dziwne myśli.. I jeszcze ta sytuacja z Narzeczonym i Mamą.. czasami mam ochotę uciec gdzieś daleko, daleko.. nie mam wsparcia. Przyjaciółki nikogo.. bardzo proszę o pomoc..

Witam Panią,
Opisane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia.
Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowe często doświadczają
różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych wywołanych
rozchwianiem równowagi układu wegetatywnego,
które jeszcze bardziej potęgują lęk.
Osoby cierpiące na nerwicę często też odczuwają bóle w klatce
piersiowej
, duszności, drżenie ciała, mają uczucie zawrotów
głowy
, osłabienia itp.
Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ich uciążliwe
konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychoterapeutą.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych
oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pani spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl