Jak sobie radzić z tą nerwowością?

Witam . Mam 24 lata i jestem kłębkiem nerwów . Szybko się denerwuje, krzyczę. Gdy ktoś powie mi coś nie po mojej myśli to wpadam w szał . Często ubliżam mężowi . Od kiedy pamiętam byłam nerwowa ale to staje się coraz większe. Mam roczne dziecko, gdy zaczyna krzyczeć płakać bez powodu zaczynam na nie krzyczeć A za chwilę chce mi się płakać że nakrzyczalam na dziecko . Nie radzę sobie już sama

Witam, napisała Pani że szybko się denerwuje, krzyczy. Może być to spowodowane wysokim poziomem stresu, zmęczeniem. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Spotkania pozwolą Pani nauczyć się najbardziej skutecznych metod radzenia sobie z nerwowością.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Nowacka