Jak stosować Axotret?

Witam! Od dwóch miesięcy stosuje axotret w dawce 30mg na dobę. Efekty widoczne były już po miesiącu. Niestety jeszcze szybciej pojawiły się skutki uboczne. Tym, co nie daje mi spokoju są ciągłe zmiany nastroju, płaczliwość i drażliwość. Czy można coś na to poradzić, czy na przykład zmniejszenia dawki leku może okazać się pomocne? Dziękuję za odpowiedź

Witam,
Nie mam jasności, czy wpisana jest dobra nazwa leku - Axotret jest bowiem lekiem p/trądzikowym i nie ma żadnego związku ze zmianami nastroju. Chyba, że chodziło o jakiś inny lek?
Pozdrawiam