Jak to możliwe, że nie mam miesiączki?

4 miesiące temu zażyłam tabletkę 72 po i od tamtego czasu miałam normalnie miesiączkę w każdym miesiącu (tylko w inne dni). A w październiku jeszcze nie dostałam miesiączki, a od tygodnia strasznie bolą mnie jajniki? Co to może być? Mam się martwić?

Redakcja abcZdrowie

Nie napisała Pani jak długie jest opóźnienie miesiączki i czy wyklucza Pani ciążę jako przyczynę opóźnienia miesiączki. Nie wiem także jak rozumie Pani ból jajników. Dlatego też, jeśli opóźnienie przekracza dwa tygodnie, proponuję wizytę u ginekologa.