Jak uporać się z problemami ze snem osoby pracującej na 3 zmiany?

Mam 55 lat pracuje na 3 zmiany.I tak od dwoch lat mam duze klopoty ze spaniem.Ni pomagaja zadne leki homeopatyczne a chemicznych nie chce brac aby sie nie uzaleznic.Mam przez to rozbita psychike i umysl.Jak sobie pomoc bo musze jeszcze tak pracowac 10 lat.

Dzień Dobry Panu,

Wskazana byłaby dla Pana konsultacja w Poradni leczenia zaburzeń snu.
W jakimś stopniu pomocne byłyby dla Pana techniki relaksacyjne, medytacyjne.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com