Jak uporać się z koszmarami nocnymi?

od paru dni mam koszmary w nocy snia mi np.ze spadam ze mnie gonia i krzywde chca mi zrobic i moim bliskim ze pies mnie chcial ugrysc i odruchowo ryszam rekami budze sie mokry i spanikowany boje sie usnac bo te sny mnie przerazaja i boje sie ze bartnerke niechcaco uderze lub cos w tym zstylu nie raz nawet z placzem sie budze nie powiem mam duzo problemow z ktorymi walcze i to na trzezwo a tez nie powiem mam ochote uciec w alkohol lub jakies tabletki nasenne bo chodze jak zombi

Witam Pana,
jeśli w ciągu dnia doświadcza Pan różnych problemów, z którymi Pan walczy, czy je pokonuje, emocje z tym związane przeżywane są w nocy podczas snu, alkohol nie jest dobrym pomysłem na rozładowywanie napięcia. Wskazane są techniki relaksacyjne, sport, pływanie, bieganie, jazda na rowerze lub farmakoterapia (preparaty nasenne). Zalecana jest konsultacja w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu lub wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana treści senne, odzwierciedlają (domniemam) Pana doznania/zdarzenia emocjonalne, mające miejsce w ciągu dnia.

Nie pozostaje Panu nic innego, jak zatrzymać się i sięgnąć po potrzebna Panu pomoc specjalistyczną, by pod okiem Psychologa mógł Pan spriorytetować oraz zaktualizować swoja codzienność?

Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana radości w codzienności! irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605