Jak usunąć guzek przy odbycie pomiędzy pochwą?

Obecnie jestemw Azji wiec nie moge za bardzo udać sie do lekarza. 3 dni temu pojawił sie u mnie guzek przy odbycie pomiędzy pochwą. Pierwszego dnia nie bolał i był maly a nastepnego dnia sie powiększył znaczenie i zaczął koszmarnie boleć. Nigdy nie mialam problemu z wypróżnianiem wrecz przeciwnie. Guzek jest lekko różowy raczej koloru skóry, nie krwawi ani nie ma na nim zadnych plamek. Nie wystaje z odbytu tylko jest kolo niego. Jest twardy i bardzo bolący sam w sobie i podczas siedzenia i chodzenia.czytomozebyczakrzepicaokoloodbytnicza

Witam , generalnie nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet , bez możliwości zbadania pacjenta! Na podstawie opisanych objawów najbardziej podejrzany jest guzek krwawniczy w stanie zapalnym - ale , powtarzam , to jest gdybanie za które nie biorę odpowiedzialności! Myślę , że jednak ma Pani jakąś formę ubezpieczenia i proponuję z niej skorzystać jako tryb nagły!!! z.żurawski