Jak leczyć guzek w miejscach intymnych?

Witam, wczoraj coś mnie tknęło i obejrzałam swoje miejsca intymne. Po rozszerzeniu odbytu ukazała mi się narośl, jakby brodawka/guzek? Nigdy wcześniej nie odczułam jego obecności, nie krwawiłam podczas wypróżniania, nie swędziało mnie, nic z tych rzeczy. Co to może być? Gdzie się z tym udać? Jest koloru różowego, miękki, boję się, że to coś poważnego. Gdybym tego nie odkryła przez przyadek, do dziś nie wiedziałabym o jego istnieniu

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani dolegliwości mogą być spowodowane np. guzkami krwawniczymi czy zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego. Powinna Pani udać się na konsultację do proktologa lub chirurga.