Jak usunąć pryszcz na przedramieniu?

Witam, ok 3tyg temu na przedramieniu zaczal pojawiac mi sie pryszcz, tak jakby wrzod bo gdy osiągnął wiekszy rozmiar to go rozdrapalen i wyleciala z niego biala wydzielina. Wszystko ok, ale obrzeg nie znika smarowalem takimi lekami pimaficort, tribiotic ale już 2 tydzien i nic. Proszę o jakiś dobry specyfik na tą zmianę

Po pierwsze - nie rozdrapywać, to tylko pogarsza sprawę. Po drugie - dwa tygodnie nieskutecznych działań to dość, żeby zrozumieć, że trzeba pójść do lekarza. Gdyby Pan to od razu zrobił, już by było po sprawie.