Jak usunąć przebarwienia po laserze frakcyjnym?

Witam jak uporać się z przebarwieniami po laserze farksyjnym CO 2, przebarwienia mam od ok3 lat wyglądają jak melasma, ostuda, nic nie pomaga, ani kremy, maści, kolejne lasery,ani dermatolog, twarz się trochę rozjaśnia po skinorenie, proszę o radę, kobieta 31 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć