Jak właściwie wygląda taki opatrunek i czy sam wypada po nadżerce?

Witam, chciałam się dowiedzieć trochę więcej na temat nadżerki i opatrunku, który jest nakładany podczas wizyty. Jak właściwie wygląda taki opatrunek i czy sam wypada, czy dopiero ginekolog go usuwa? I czy można współżyć z tym opatrunkiem? Lekarz mi nie przekazał żadnych z takich wiadomości.

Lek. Tomasz Budlewski

a co było wykonywane z nadżerką? jaka metoda leczenia była zastosowana? raczej na pewno wstrzymać się z stosunkami seksualnego