Jak wprowadzać pokarmy niemowlęciu?

Witam Mam córkę 7m )5.5 m korygowane -wczesniak hipotrofik 1460 g) Za pozwoleniem pediatry od dwóch miesięcy próbuje dietę rozszerzy tzn. najpierw było pół łyżeczki marchewki--wymioty Pół łyżeczki ziemniaka-wymioty Pół łyżeczki bananana-to samo Dziś dostała 1/4 łyżeczki kaszki ryżowej do mekka nutramigen które pije-,wymioty Następują one po ok 1-2-3gpo zjedzeniu produktu i trwają kilka godzin,po tym odstawiania my produkt i noc nowego nie dawałam dwa tyg i no się nie działa,potem coś innego i dalej to samo Mała wymiotuje nosem i ustami przez co się krztusi, Przybiera na wadze ostatnio ok 500g miesięcznie, obecnie waży 5300g Nie wiem jak okiedy w takim razie jej rozszerzać diete i czy może to by objaw jakiejś choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się ponownie do lekarza pediatry i ew do lekarza gastroenterologa dziecięcego aby ustalić optymalne postępowanie.