Jak wygląda przedłużający się cykl?

Witam, Mam 22 lata i od zawsze mam problem z regularnym miesiączkowaniem. Zwykle jest to powodem stresu. Brałam jakiś czas środki antykoncepcyjne hormonalne i było dobrze, ale jak odstawiłam znowu są nieregularne. Co mogłabym z tym zrobić? I jak wygląda przedłużający się cykl? W jakiej fazie wtedy się "stopuje"?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem. Leczenie zaburzen miesiącżkowania wymaga pogłębienia diagnostyki. Leczy się w różńy sposób w zależności od przyczyny.