Poranne mdłości a leczenie

Dzień dobry. Odkąd pamiętam codziennie rano wstaje z nudnościami, prawie zawsze kończy się to wymiotami. Mam problem, żeby wyjść z domu i dojechać do pracy. Zauważyłam, że tak się dzieje tylko wcześnie rano i trwa to już od dobrych kilku lat. Nigdy nie znalazłam przyczyny i nauczyłam się z tym żyć, ale staję się to dla mnie coraz bardziej uciążliwe. W związku z tym, chciałabym się dowiedzieć, skąd biorą się u mnie poranne mdłości i jaka może być ich przyczyna. Czy można pozbyć się porannych mdłości domowymi sposobami? Może powinnam stosować jakąś dietę? Jakie produkty są szczególnie polecane w zwalczaniu porannych mdłości? Nie wiem też, do jakiego lekarza powinnam iść z moim problemem i jakie badania wykonać. Bardzo proszę o pomoc w pozbyciu się porannych mdłości. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

W leczeniu mdłości pomaga spożywanie takich produktów jak:
-imbir
-krople miętowe
-migdały
-naparów ziołowych
Inne sposoby leczenia mdłości to:
-akupresura
-relaks i odprężenie organizmu

Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i postawi diagnozę.

Pozdrawiam,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/

Może Pani wykonać badanie poziomu kortyzolu w dobowej zbiórce moczu, pojedyncze badanie tego hormonu nie będzie miarodajne, bo poziom kortyzolu ulega znacznym wahaniom w ciągu dnia. Zbyt niski poziom kortyzolu może powodować nudności zaraz po przebudzeniu. Przy czym fizjologicznie najniższy poziom kortyzolu występuje około godziny 4 rano. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.

Witam Panią
Opisane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Piszę Pani, że nauczyła się Pani z tym żyć, jednak objawy będą się
nasilać i mogą prowadzić do pogarszania się stanu zdrowia
psychicznego
i fizycznego.
Częste wymioty również niszczą organizm.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany i żeby podjęła Pani
odpowiednią terapię.
Zachęcam do skonsultowania problemu z psychologiem
i do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl