Jak wyleczyć podskórne ropne krostki?

Witam. prawdopodobnie poprzez niedobor witamin jak I zly tryb zycia,nieregularny wrecz na skorze zaczely pojawiac sie podskurne ropne chrostki ktore z zewnatrz wygladaja jak biale babelki. W ostatnich dniach bardzo sie to nasililo. Staram sie zmienic swoja diete na pozywniejsza I dobrana w wyrzywa I owoce jednak problem nie znika. Nie mam problemow z wags. Mam 168 wzrostu I waze 58 kg. Nie wiem Co mam robic. Week 24 lata

Należy udać się do dermatologa który oceni zmiany skórne.
Wdrożenie zmian względem swojego żywienia jest również bardzo istotne. Regularność, prawidłowa kompozycja posiłków i odpowiednie nawadnianie również przyczynia się do poprawy kondycji skóry.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Proszę ze swojej diety usunąć słodzone jogurty owocowe, słodzone napoje mleczne. Zostawić nabiał w małej ilości bez cukru czyli naturalny jogurt do sałatki czy twarożek z naturalnego twarogu. Oczywiście wszelka żywność przetworzona, frytki czy chrupki również nie są wskazane. Pozdrawiam i życzę, aby krostki zaczęły znikać.