Jak wyleczyć te powikłania po urazach głowy?

Witam, moje pytanie jest z dziedziny psychiatrii, psychologi, neurologii. Miałem uraz głowy w dzieciństwie(kilka napadów padaczkowych po tym), oraz 2 razy salmonellę i zdiagnozowaną charakteropatię czy to się da wyleczyć czy już się jest na to skazanym i jakie są to w zasadzie zaburzenia(u mnie to temat tabu więc pytam w ten sposób...)

Dzień dobry. Wszelkie zaburzenia funkcjonowania poznawczego, również wynikające z urazów fizycznych oraz zaburzenia osobowości można leczyć lub niwelować nasilenie wynikających trudności odpowiednią dobraną interwencją terapeutyczną. W wyborze terapeuty proszę kierować się jego doświadczeniem oraz zakresem pracy. Nie każdy psycholog jest psychoterapeutą a nie każdy psychoterapeuta ma doświadczenie w pracy z zakresu zaburzeń osobowości. Pozdrawiam.