Jak zakończyć toksyczny związek?

Witam. Od czterech lat żyję w tosycznym związku. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś leki które pomogą mi z tego wyjść. Nie potrafię od niego odejść. Na terapię nie mam czasu, nie chcę zniszczyć sobie życia. Codzień pęka mi serceserce. Proszę o pomoc.

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Niestety nie istnieje środek farmakologiczny, który by całkowicie wyeliminował Pani problemy. Myślę że niezbędne jest wsparcie psychoterapeuty. Istnieje możliwość skorzystania z terapii poprzez Skype, jest to mnie czasochłonne.