Jak zaprzestać jedzenia w dużej ilości?

Witam. Mam BARDZO ROZEPCHANY Zoladek i Potrzebuje Duzo Zjesc na raz. Jjem 2 razy dziennie ale za to Bardzo Duzo!!!! Tyle co zjem przez 1 dzien innemu czlowiekowi starczyloby na 3 dni. Jak zjem za malo to slabo sie czuje. Mam cukrzyce 2. Moj tryb zycia jest Ogolnie FATALNY !!!!! Mam DEPRESJE,NIE Spie Nocami Tylko w Dzien-SZLAG mnie trafia!!!! NIE WIEM ILE JESZCZE TAK POZYJE? Waze ponad 100 kg ! mam 40 lat i do tego jestem sam.NIE MAM NAWET SIE DO KOGO ODEZWAC !!!!!!!!!! JUZ TAK DLUZEJ NIE MOGE !

witam,
opisuje Pan wiele trudnych kwestii: zaburzone odżywianie, zaburzenia sny, fatalny tryb życia. Przy depresji często zaburzone sa w/w rzeczy. Radzę pójść do psychologa/ psychoterapeuty, żeby przyglądnąć się swojemu życiu i zobaczyć co jest efektem czego. Być może znajdziecie przyczynę głębszą tych wszystkich rzeczy, których Pan doświadcza. W takim stanie (zniechęcenia, złości skierowanej ku sobie) raczej sam Pan sobie nie pomoże

pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza