Jak zmienić wygląd sutków u mężczyzny?

Witam mam pytanie mianowicie czy jest jakiś sposób na zmianę wyglądu moich sutków ? Jestem chłopakiem i po prostu wiem że nie są takie jak być powinne.Nie wiem jak to wytłumaczyć ale widzę że przy mojej masie ciała one jak by po prostu z moją wagą są większe i po prostu bardziej nie naturalne nie potrafię dokładnie tego opisać mogę dodać że nie są twarde tylko miękkie.Proszę o dokładne wyjaśnienie i czy mogę zmienić ich wygląd oprócz zabiegu jakiegoś ? Z góry dziękuję.

Witam,

proszę o przesłanie zdjęć - instytut@medyczne-fbi.pl.
Opis niestety nie pozwala mi na udzielenie konkretnej odpowiedzi. Prosze jednak pamiętać, że takie anomalia są do skorygowania jedynie operacyjnie.

Z pozdrowieniami