Jak zmniejszyć niedowagę?

Witam, mam problem z niedowagą odrzywiam się raczej prawidłowo jem.duzo mięsa wazywa ryż ziemniaki do tego trenuje i nic trzymam cały czas 66kg Pytanie co zrobić żeby przytyc bo próbowałem.wszystkiego i nic niepomaga dodam że badalem się na wszystko łącznie z gastroskopie itd proszę o pomoc

Witam,
Aby przybrać na wadze powinien Pan tak skomponować jadłospis aby każdego dnia występowała nadwyżka kalorii. Tylko spożycie większej ilości pożywienia niż Pana organizm potrzebuje każdego dnia będzie prowadziło do zwiększenia masy ciała. Aby przybrać na wadze w zdrowy sposób dieta powinna bazować na nieprzetworzonych produktach.