Jak zniwelować dokuczliwy problem polegający na częstych biegunkach i bólach brzucha?

Dzień dobry. Od kilku lat mam dokuczliwy problem polegający na częstych biegunkach i bólach brzucha. Jem zdrowo i tylko świeże jedzenie,ale średnio kilka razy w tygodniu boli mnie brzuch i muszę często korzystać z toalety. Stolce są wodniste i wydostają się pod ciśnieniem. Proszę o poradę,naprawdę mam tego dość.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego