Jak zrzucić 50 kg po ciąży?

Witam. Mam 19lat 160cm i waze 106kg. Zawsze mialam problemy z waga, ale kiedys moja waga wahala sie w 75-80kg. Zaczelam sie odchudzac i schudlam juz 10kg a tu nagle sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy g przez te 9 miesiecy dobilam do 95. Zamiast waga spadac to dobilam do 106. Nie stac mnie na te wszystkie piekne diety. Chcialabym schudnac te 50kg. Dluga droga przede mna, ale nawet nie wiem od czego i jak zaczac.

Proszę ograniczyć na początek węglowodany proste tj. słodycze, niektóre owoce, a także jasne makarony, ziemniaki, jasny chleb, wyeliminować gluten, który powoduje wzdęcia. Przed Panią długa droga i powinien się Panią zająć dietetyk. Pozdrawiam