Jak mogę skutecznie schudnąć dwa lata po ciąży?

Mam 34 lata,karmie piersia niespelna 2 letnia coreczke,moim problemem jest nadwaga.Przy wzroscie 168 cm waze 85 kg.Niestety nie stac mnie na tabletki lub silownie,poradz mi co mam zrobic zeby schudnac do wagi 68 kg.Pomocy!!!

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Podstawą jest dobrze zbilansowana dieta, regularne posiłki, wprowadzenie do diety większej ilości warzyw, picie odpowiedniej ilości wody, regularna aktywność fizyczna (może być też w domu). W przypadku problemów ze zrzuceniem wagi warto udać się do dietetyka, który ustali odpowiednią dietę.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka