Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego nie mogę schudnąć po porodzie?

Do odchudzania podchodzę już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy. Nigdy nie miałam problemów z chudnięciem. Gdy w ciągu roku mi sie przytyło, potrafiłam sama schudnąć, wystarczyły tylko ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Teraz jest inaczej. W ciąży przytyłam 22 kg i waga nie chce drgnąć. Staram się jeść 5 posiłków o regularnej porze, jednak nie zawsze mi się to udaję. Piję około 2-2,5 litra wody, wyeliminowałem napoje gazowane,nie jem słodyczy, tarczyca w normie. Nie karmie piersią. Ćwiczę. Pomocy
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

Proces redukcji masy ciała powinien być dostosowany do Pani aktualnego stylu życia oraz zapotrzebowania. Oprócz przestrzegania regularności posiłku, istotne jest aby posiłki były odpowiednio zbilansowane. Często dieta niedoborowa przyczynia się do niemożności redukcji masy ciała. Sugerowałabym wizytę u wykwalifikowanego dietetyka, który pomoże Pani w doborze planu żywieniowego i redukcji masy ciała.

Dietetyk kliniczny dzieci i dorosłych. Założycielka Centrum Dietetyki Nutrado.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy