Co zrobić, aby szybko przytyć na wadze?

Witam mam 21 lat od zawsze jestem chuda. Chciała bym przytyć ale mam szybka przemianę materi co zrobić żeby przybrać na wadze badania mam dobre . Chodź lekarz ostatnio mi powiedział że przez brak tkanki tłuszczowej osłabione mam mięśnie nerwy kości. Mam przez to też ciągły problem z bólem nadgarstkow.

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Radziłabym udać się do dietetyka, który ustali odpowiednią dietę, dopasowaną indywidualnie do Pani, ew. doradzi dodatkowe badania.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka