Jak szybko przytyć w miesiąc?

mam pytanie jak przytyc szybko w miesiac waze 54 kg przy wzroscie 170

Witam,

Przede wszystkim należy skupić się na tym, aby przyrost masy ciała był głównie spowodowany wzrostem tkanki mięśniowej, a nie tkanki tłuszczowej. Należy zacząć od wprowadzania odpowiedniej diety oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie.
Kolejną sprawą jest fakt, że powinna Pani przybrać około 5,5 kg żeby waga była odpowiednia.
Gdyby chciała Pani skorzystać z diety polecam przejrzeć nasz program dietetyczny, który zawiera dietę stabilizującą i specjalny program video fitness: www.kalorynka.pl

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann
www.kalorynka.pl