Jak zrzucić wystający brzuch?

Mam 18 lat, 165cm wzrostu, a moja waga wynosi 52kg. Mam dość duży brzuch i chciałbym go zrzucić (przy okazji zrzucając 2kg). Od ok. 3msc systematycznie ćwicze partie mięśni brzucha mimo to Nie widzę żadnych efektów. Również staram się ograniczyć jedzenie, mimo to waga wciąż rośnie. Czy są państwo w stanie złożyć dla mnie jakakolwiek dietę tudzież ćwiczenia, aby zrzucić kilka kilo i wyrobić mięśnie brzucha?

Dzień dobry,

Twoja obecna maa ciała mieści się w granicach normy (50- 60 kg). W uzyskaniu prawidłowiej masy ciała ważne ą nie tylko ćwiczenia, ale również odpowiednia dieta, którą opracowuje się na podstawie szczegółowego wywiadu lekarko - żywieniowego.
Waga po wykonywaniu ćwiczeń może nieznacznie wzrastać, gdyż mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.
Ponadto systematyczny wzrost wagi mimo man diety może sugerować na zaburzenia hormonalne.
Na początek przez tydzień zastosować dietę około 1500 kcal, wykonywać ćwiczenia 2-3/ tydzień na wszystkie partie ciała. Nie pić alkoholu, w tym piwa.
Ciężko jest ustalić dietę bez ww informacji.