Chcę zrzucić tkankę tłuszczową z ud, brzucha i pupy: jaką dietę mogłabym stosować?

Mam 168 cm wzrostu i ważę 60 kg. Mam15 lat. Jem 4-5 posiłków dziennie, rano jakoś 30 min. bo przebudeniu się jem obfite śniadanie (dla mnie jest ono obfite). Kilka godzin później jem w szkole. Po powrocie ze szkoły obiad z surówką, później na deser jem serek, jakiś owoc albo wafel ryżowy i następnie kolacja do godz 18, 19, chociaż czasem jej nie jadam. Ćwiczę codziennie brzuszki, przysiady itp. Zajmuje mi to jakoś 20 min. Jeszcze nie podejmowałam żadnych diet odchudzających, ponieważ nie było potrzeby. Nikt w mojej rodzinie nie jest otyły, może kilka osób ma niewielką nadwagę. Na nic nie choruję. Proszę o jakąś dietę, dzięki której będzie mi łatwiej zrzucić tkankę tłuszczową, szczególnie z brzucha, pupy i ud.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Według siatek centylowych zarówno Twoja masa ciała jak i wzrost oscylują około 75 centyla. Wskaźnik BMI, obliczony dla podanych wartości masy ciała i wzrostu wynosi 21,3. Wszystko to oznacza, że Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa. Zdecydowanie zatem nie powinnaś się odchudzać! Jeżeli jednak chcesz wymodelować brzuch, powinnaś wykonywać więcej ćwiczeń modelujących tę partię ciała.
Polecamy:
www. abccwiczenia. pl/miesnie-brzucha-dolny-odcinek-0
www. abccwiczenia. pl/cwiczenie-na-miesnie-skosne-brzucha
www. abccwiczenia. pl/cwiczenia-wzmacniajace-miesnie-brzucha
www. abccwiczenia. pl/cwiczenie-na-miesnie-brzucha-z-wykorzystaniem-przyrzadu