Jaka jest faktycznie moja orientacja seksualna?

Witam. Mam problemy dotyczące mojej orientacji. Odczuwam większe podniecenie w przypadku mężczyzn, jednak nie potrafię sobie siebie wyobrazić w związku z mężczyzną, cały czas marzę o związku z kobietą, podobają mi się. Jak mam określić orientację?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry,

orientacja odnosi się zarówno do aktywności seksualnej, jak i relacji romantycznej. Proponuję wizytę u seksuologa, z którym będzie można omówić temat i zastanowić się, jak poradzić sobie z trudnościami.