Jaka jest interpretacja badania nasienia?

Proszę o interpretacje wyników badania nasienia. Koncentracja plemnikow w 1 ml ejakulatu 11,50mln. Całkowita liczba plemników82,2mln, ruch postępowy 41% ruch postępowy 33,95 mln, ruch całkowity66% , ruch całkowity 54,65mln, ruch plemników ( brak ruchu) 34% , żywotność 84%, żywotność 69,55mln, liczba plemników o prawidłowej budowie 2%, plemniki prawidłowa 1,66mln. Bardzo proszę o odpowiedź i czy z takimi wynikami jest szansa na ciąże ? Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze szansa zawsze jest aczkolwiek zwraca uwagę zbyt mała ilość prawidłowej morfologii plemników konieczna wizyta u lekarza urolog