Jaka jest pewność, że zmiana pooperacyjna to bliznowiec a nie guz?
jestem po trzech operacjach tarczycy - zmiany łagodne , mam 40 lat i byłam na kontrolnym usg 3 m-ce po operacji. lekarz widział zmianę która nazwał zmiana pooperacyjna czyli zgrubienie , blizna po operacjach i jodzie. jaka mam pewność ze to nie guzek tylko bliznowiec

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Jej wygląd może pośrednio o tym świadczyć, to jak się zmienia w czasie, całkowita pewność dane tylko pobranie wycinku.
Pozdrawiam