Jaka jest prawidłowa waga przy wzroście 157 cm?

Mam 12 lat w tym roku. Ważę 49 kg. przy wzroście 157cm. Boję się, że mam nadwagę. Nie wyglądam na grubą, a codziennie ćwiczę. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Dziękuję.!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa i nie masz nadwagi. Nie zbliżasz się nawet do górnej granicy normy. Nie powinnaś się aż tak przejmować masa ciała i wyglądem swojej sylwetki.

Pozdrawiam.