Jaka jest przyczyna dziwnych snów?

Witam, cztery miesiące temu zmarła mi mama i od tamtej pory mam dziwne sny. Śnią mi się jakieś nieznane osoby. Parę razy śniła mi się mama i mówiła (ostrzegała) mi, żebym poszedł z ojcem do lekarza, bo jest chory. Zawsze budzę się i nie mogę spać.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Intensywne, wyraziste sny są efektem spłycenia snu. Przeżyłeś bardzo trudną, obciążającą sytuację, więc jest zrozumiałe, że mogą pojawić się problemy ze snem. Jeśli chcesz lepiej spać, możesz zgłosić się do psychiatry, który zaproponuje Ci leki, które poprawią jakość snu. Być może warto byłoby również porozmawiać z psychologiem. Taka rozmowa może dodać Ci otuchy i poprawić samopoczucie, a przez to - sen.

Z pozdrowieniami