Jaka jest przyczyna silnych bóli zębów u 37-latki?

Mam problem z bólami zębów pomimo ze już chyba z 20 stu stomatologów i chirurgów szczękowych mnie badało. Zaczęło się od bólu zęba 7mki została leczona kanałowo z niepowodzeniem straszny ból i usunięcie za jakiś czas kolejny ząb i ta sama sytuacja i tak straciłam polowe zębów a od pewnego czasu można powiedzieć ze każdy ząb co jakiś czas mnie boli raz po jednej stronie raz po drugiej,już pod mikroskopem leczone non stop zdjęcia robione i dalej nie wiadomo o co chodzi . Do tego teraz doszły bóle pod żuchwa taki ucisk dziwny przy zębie 2,3,4 po prawej stronie,żeby 3,4 leczone kanałowo. Laryngolog czysto,neurolog non stop zmienia mi leki bo niby twierdzi zapalenie nerwu a mnie coraz mocniej boli buzia a dokładnie zęby. Miałam rezonans stawu sż i po lewej stronie mam zwyrodnienie, teraz jest fatalny zgryz bo brak połowy zębów. Co może być przyczyna bo ja już wariuje od tych zebow

Przyczyną są prawdopodobnie zaburzenia zgryzu (okluzji) spowodowane utratą zębów, przeciążeniem lub problemami ortodontycznymi. Konieczne leczenie protetyczne i/lub ortodontyczne i odbudowa braków zębowych.