Jaka może być przyczyna braku chęci na seks u 25-latki?

Brak ochoty na zbliżenia z mężczyzną Wita. Mam 25 lat. i nie odczuwam ochoty na zbliżenie z partnerem choć jeszcze go nie miałam do tego jestem jeszcze dziewicą nawet nie ciągnie mnie do dotykania przez mężczyzn a nawet całowania czy to morze być dla tego że jestem po 6 operacjach a do tego mam Stomie

Dzień dobry!

Przyczyny niewielkich/ braku potrzeb seksualnych mogą być różne. Każdy człowiek i każda historia jest inna. Rzeczywiście, doświadczenia i odczucia związane ze stomią mogą mieć na to wpływ. Warto rozważyć osobistą konsultację z psychologiem.

Pozdrawiam!

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam, z Pani opisu wynika, że problem jest natury seksuologicznej i jako takim należy się zająć. Jeśli z medycznego punktu widzenia nie ma żadnych przeciwwskazań proponowałabym konsultację z psychologiem-seksuologiem. Na spotkaniach z tego rodzaju specjalistą miałaby Pani szansę bliżej przyjrzeć się swojej seksualności, wspólnie moglibyście przyjrzeć się przyczynom tego rodzaju dysfunkcji seksualnej. Pozdrawiam