Jaka może być przyczyna zmiany zachowania u dziecka?

Witam.Moja 3letnia corka z dnia na dzien diametralnie zmienila swoje zachowanie.Z normalnego,radosnego dziecka zamienila sue w potwora.Przestala korzystac z toalety-wstrzymuje sie dopoki nie posika ubrania,nie chce spac w lozku-spi na kanapie,nie ubiera sie,a jesli juz to zrobi,to pozniej nie spi w tym samym ubraniu.Sciaga spodnie i chodzi gola,nie ma apetytu,nie sypia w nocy.Ma lek przed wsiadaniem do samochodu,wychodzeniem z domu.Wszystkich ustawia po katach,trzeba robic to co chce.Nie pozwala wlaczac pralki,ani czajnika,dostaje atakow histerii gdy wychodze do pracy.Nie doznala zadnego urazu,niczego sie nie przestraszyla-przynajmniej nic mi nie jest wiadome na ten temat.Ma momenty kiedy sie zawiesza,nastepnie jest normalna.Lekarz pierwszego kontaktu nie dotknal dziecka ,swierdzil,ze jesli nie ma goraczki i innych fizycznych oznak choroby,to tylko etap rozwoju.Dziecko jest tak inteligentne,ze nie da sie oszukac,na nic namowic,nie mozna niczym odwrocic jej uwagi,niczym zajac.Dodam jeszcze,ze nie pozwala wieczorem zaswiecac swiatla-zyjemy po ciemku.

Szanowna Pani,
wskazana jest konsultacja u neurologa dziecięcego oraz konsultacja u psychologa dziecięcego lub psychoterapeuty systemowego (pracuje z całą rodziną). W celu diagnostycznym wskazana jest obserwacja + wywiad kliniczny.
Pozdrawiam serdecznie