Jaką porę wybrać do wykonania testu ciążowego?

Witam, mam 18 lat i między mną a moim partnerem doszło do stosunku z penetracją. Mimo tego chłopak nie skończył we mnie. Spóźnia mi się okres 3 dzień. Czy to już pora na zrobienie testu ciążowego? I jaki może być procent, że zostałam zapłodniona przez niego. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co dalej robić. Jestem w tym wszystkim sama - nie mam rodziców, ani od kogo poradzić się na dany temat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może już Pani wykonac test ciążowy, prawodpodobieństwo ciażyw Pani przypadku jest niewielkie.
Pozdrawiam