Jaką powinnam stosować dietę, żeby przytyć?

Ponad 2 lata temu schudłam ok.7 kilo z niewiadomej przyczyny i mam problemy, żeby przytyć. Mam 160cm. wzrostu i ważę 43 kilo. Jaką wg Pan powinnam stosować dietę, żeby przytyć? Nadmienię, że jem więcej niż sprzed spadku wagi. Morfologia, ob., tarczyca oraz gastroskopia i kolonoskopia prawidłowe. Czy zaleciłaby Pani wykonanie jakichś konkretnych badań?

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim dieta powinna być zrównoważona i wysokokaloryczna. Być może ma Pani po prostu bardzo dobrą przemianę materii. Warto też poćwiczyć- rozwijające się mięśnie dodają wagi.